HUN ENG
Keresés
Nyitólap > Rólunk > Hírek, újdonságok,  jobs > Backsales Álláshirdetés

Backsales Álláshirdetés

A Green Lab Kft. környezetvédelmi analitikai műszerforgalmazási területre, értékesítési támogató (back-office sales) munkatársat keres.

Feladatok

  • Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Gyártókkal való kapcsolattartás
  • Árajánlatok előkészítése
  • Termék megrendelésekkel kapcsolatos ügyek kézben tartása
  • Pályázatok, közbeszerzések figyelése
  • Cég értékesítési munkájának támogatása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (pl. környezetmérnök, vegyészmérnök, analitikus)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • készség szintű számítógépes ismeret (Office, Word),
  • önálló munkavégző képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • ambiciózus, csapatjátékos személyiség,
  • megbízhatóság, motiváltság
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli, változatos feladatok,
    • felelősségteljes munkakör,
    • versenyképes jövedelem,
    • folyamatos szakmai fejlődés,
    • elhivatott munkatársak,
    • kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye

Budapest XII. kerület

Amennyiben szeretne egy sikeres, dinamikus csapatban dolgozni, kérjük küldje el önéletrajzát az info@greenlab.hu e-mail címre.

Értékelés a beérkezés sorrendjében.

Termékek

Főoldal Rólunk Szolgáltatások Fenntartható fejlődés Kapcsolat

1126 Budapest, Dolgos utca 2. 8/a.
Telefon: +36 (1) 214-0955 | Fax: +36 (1) 201-7342 | E-mail: info@greenlab.hu

Nyitólap vizsgálólaboratórium
NAT-1-1540/2012.