HUN ENG
Keresés
Nyitólap > Felhasználói és értékesítői támogató munkatárs állás

Felhasználói és értékesítői támogató munkatárs állás

 Értékesítői  álláshirdetés

   A GreenLab Kft.
Felhasználói és értékesítői támogató munkatársat keres!

A pályázóval szembeni elvárások:

-  műszaki- természettudományi szakmához illeszkedő, felsőfokú végzettség

-  legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban kommunikációképes)

-  fontos az erős, műszaki szakmai háttér és a jó kommunikációs készség

-  meggyőző prezentációs készség

-  önálló munkavégző képesség

-  több feladat egyidejű kezelése

-  udvarias, precíz személyiség

-  B kategóriás jogosítvány

Amit a GreenLab Kft. kínál:

-  sokrétű, változatos munka

-  felelősségteljes munkakör

-  versenyképes jövedelem, telefon, céges autó

-  folyamatos szakmai fejlődés

-  stabil, biztonságos munkahelyi légkör

-  összetartó munkatársak

-  külföldi gyártói kapcsolattartás

A munakörhöz hozzátartozik az esetenkénti utazás magyarországi felhasználói helyszínekre.

A felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office) minden nyitott pozíciónk esetében alapvető elvárás.

Amennyiben szeretne egy sikeres, dinamikus csapatban dolgozni, kérjük mielőbb küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az info@greenlab.hu email címre, a pozíció megjelölésével. A jelentkezések értékelése a beérkezés sorrendjében történik.

Termékek

Főoldal Rólunk Szolgáltatások Fenntartható fejlődés Kapcsolat

1126 Budapest, Dolgos utca 2. 8/a.
Telefon: +36 (1) 214-0955 | Fax: +36 (1) 201-7342 | E-mail: info@greenlab.hu

Nyitólap vizsgálólaboratórium
NAH-1-1540/2015.