HUN ENG
Keresés
Nyitólap > Álláshirdetés

Álláshirdetés

A Green Lab Kft. laboratóriumi műszerek és online analizátorok szervizeléséhez

Szervizmérnök és Szerviztechnikus

munkatársakat keres

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség (szervizmérnök)
  • elektrotechnikusi végzettség (szerviztechnikus)
  • legalább alapszintű angol kommunikációs készség (írásban és szóban),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office),
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • önálló munkavégző képesség,
  • több feladat egyidejű kezelése,
  • problémamegoldó képesség,
  • ügyfélorientált szemlélet és gyakorlat,
  • csapatjátékos személyiség,
  • udvariasság, precizitás,
  • többéves, hasonló területen szerzett gyakorlat és programozói-, elektronikai fejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli, változatos feladatok,
  • felelősségteljes munkakör,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • elhivatott munkatársak,
  • külföldi képzések.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben szeretne egy sikeres, dinamikus csapatban dolgozni, kérjük küldje el önéletrajzát az info@greenlab.hu e-mail címre.

Értékelés a beérkezés sorrendjében.

Termékek

Főoldal Rólunk Szolgáltatások Fenntartható fejlődés Kapcsolat

1126 Budapest, Dolgos utca 2. 8/a.
Telefon: +36 (1) 214-0955 | Fax: +36 (1) 201-7342 | E-mail: info@greenlab.hu

Nyitólap vizsgálólaboratórium
NAT-1-1540/2012.